Úvod » Kolaudace stavby

Kolaudace stavby 

KolaudaceKolaudace je úřední postup, který probíhá na základě požadavků zákona. Pokud zákon pro vaši stavbu vyžaduje kolaudaci, požádáte o vydání tzv. kolaudačního souhlasu a příslušný stavební úřad vaší žádosti vyhoví nebo nevyhoví.

Od roku 2018 se výrazně změnila pravidla pro vydávání stavební povolení a následné kolaudace. Pokud se nechcete sami brodit bažinou nejrůznějších úředních postupů, využijte službu Kolaudace stavby od A do Z.

V rámci této služby se vám budou věnovat autorizovaní inženýři a technici, kteří Vám pomůžou a poradí ve věcech týkajících se a  souvisejících s kolaudací daného staveniště, rodinného domu, garáže, jiných objektů.

V případě vašeho zájmu můžete využít rovněž služby kolaudace na klíč, kdy můžete využít komplexní službu kolaudace objektu až do okamžiku získání kulatého razítka

Běžně nezajišťujeme vytvoření projektu pro vaši stavbu. Pokud máte problém se získáním projektu, můžeme se pokusit vám pomoct s kontaktováním příslušného odborníka.

Cena služby je vždy dohodou (dle velikosti stavby, vzdálenosti a potřebné dokumentace).

Chcete zjistit více o službě Kolaudace stavby?

ikony a loga / cta telefonPokud Vás zaujala služba Kolaudace stavby a chcete se dozvědět více, není jednodušší cesty, než prostě zavolat, případně napsat email. Obratem Vás budeme kontaktovat a zodpovíme Vaše dotazy, případně se dohodneme na možnostech další spolupráce.